Tržní ocenění zdarma.  Prodejte svoji nemovitost bez starostí.

 
 

Hodnotný dárek při prodeji nemovitých věcí.

 

Jste majitel? Nechceme Vaši nemovitost prodávat, ale prodat. Přenechejte starosti s prodejem na nás a navíc získejte hodnotný dárek při prodeji Vašeho bytu, rodinného domu, zahrady, chaty....(domek nebo byt po babičce apod.)

Zadáte-li nám prodej Vašeho bytu v Brně nebo rodinného nebo bytového domu v Brně exklusivně (uzavřeme výhradní smlouvu o zprostředkování) a dojde-li k prodeji přes naší realitní kancelář, dostanete tablet Lenovo do 5 dnů po vkladu vlastnického práva do katastru.

nebo

Zadáte-li nám prodej bytu nebo rodinného nebo bytového domu v Brně k inzerci jen nám (bez podpisu smlouvy) a dojde-li k prodeji přes naší kancelář, dostanete mobilní telefon aligator rx 460 (černo-žluty) extremo , 16 gb, do 5 dnů po vkladu vlastnického práva do katastru.

Víte o někom kdo chce prodat byt, dům, zahradu chatu v Brně nebo rodinný dům Brno-venkov?

Získejte hodnotný dárek při kontaktu na majitele bytu nebo domu, který jej bude chtít prodat přes naší kancelář. Předáte-li nám jako první kontakt (telefon ) na majitele, nebo domluvíte-li nám jako první prodej bytu v Brně nebo rodinného nebo bytového  domu v Brně exklusivně a dojde k prodeji přes naší kancelář dostanete tablet Lenovo do 5 dnů po vkladu vlastnického práva do katastru.

nebo

Domluvíte-li nám prodej bytu nebo domu v Brně k inzerci výhradně přes naší kancelář a dojde k prodeji přes naší kancelář dostanete mobilní telefon myPhone  HAMMER do 5 dnů po vkladu vlastnického práva do katastru. (stačí předat kontakt a ochota majitele uskutečnit prode přes naší kancelář)

Fotogalerie: Úvod

Novinky

proč exklusivní smlouva s naší společností

03.02.2015 16:57
Naše společnost garantuje, že uzavření exkluzivní smlouvy vyjde cenově stejně jako kdyby se...

Informace pro návštěvníky

03.02.2015 14:10
Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se...

Webová prezentace byla spuštěna

03.02.2015 14:09
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Webovou prezentaci jsme spustili, protože máme...
<< 1 | 2 | 3