O nás

Jsme poctivý obchod s realitami a značkový realitní servis působící na trhu druhé desetiletí. Jsme druhá generace realitních makléřů (rentiérů) v rámci rodinné firmy.
 
Jsme společnost, která se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitých věcí
Chcete-li prodat, nebo víte o někom kdo prodá:
1.byt v Brně v osobním vlastnictví nebo družstevní byt
2.dům v Brně nebo okolí do 20km ( okres Brno-venkov, BK, Hodonín, Břeclav apod.) 
3.chalupu nebo chatu okres Brno-venkov, BK, Vysočina apod.
4.zahradu chatu v okrese Brno-město, Brno-venkov, BK apod.

jsme ta správná volba.

Pro prodávající kompletní realitní servis zdarma, nezávislá advokátní úschova je u nás samozřejmostí.

Samozřejmě poskytujeme i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit pro Vás nejvýhodněji. Kupujícím zajišťujeme dle jejich  požadavku i financování u momentálně nejvýhodnější úvěrové banky.

Prodáme Váš byt, dům, zahradu, chatu v Brně (Brno-venkov) v bezkonkurenčně nejrychlejší době a za nejvyšší cenu. 

Garance kvality

Ochrana každého zákazníka, který uskutečňuje realitní obchod ja naší starostí a radostným posláním. Při své práci se řídíme starostlivou péčí o našeho klienta k čemuž nás zavazuje  jedna z vedoucích pozic při solidních obchodech  na realitním trhu v Brně. Poctivé jednání realitního rentiéra nás zavazuje k záruce nejvyšších realitních postupů  jakosti při poskytování komplexního realitního servisu.

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitostí za okamžitou hotovostní platbu. Naše společnost má nejvíce prověřených inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech, jako jsou www.sreality.cz, apod.